ASMA İSKELE VE CEPHE TEMİZLİK MAKİNELERİ SEKTÖRÜNDE DENEYİMLİ İSİMLERİN BİRLEŞMESİYLE KURULAN ARAY MAKİNE KALİTELİ ÜRETİM, UZUN ÖMÜRLÜ ÜRÜN VE ÖZGÜN TASARIMLARIYLA  YENİ BİR BAKIŞ AÇISI GETİRİYOR.

Aray Makina kurulumundan itibaren asma iskele satışı, Asma İskele pazarlaması, Asma İskele üretiminde önce bir firma olmuştur. Elektrikli Asma iskele ve Cephe Temizlik Makineleri üretiminde
firmamız bilgisayar destekli tasarım programları kullanmakta olup imalatlarımızı bu teknoloji sayesinde hatasız kaliteli bir şekilde sağlamaktadır. Tasarım konusunda firmamızın her türlü mimari projeye cevap verebilecek bilgi ve beceriye sahiptir. Sistem çözmek ve müşavirlik hizmetleri vererek sektörde ayrı bir yere sahip olma yolunda çıktığımız ilkelerimizden ayrılmamamız gerektiğinin bilinciyle ve ortaya çıkardığımız eserlerin gururuyla isteklerinize cevap vermeye hazırız.

Firmamızın uzman olduğu konular:

DIŞ CEPHE ASMA İSKELE, DIŞ CEPHE TEMİZLİK MAKİNALARI, ASILI ERİŞİM DONANIMLARI, MONORAYLI SİSTEMLER, BİNA BAKIM ÜNİTELERİ VE ÖZEL EKİPMANLAR

ARAY Makine  kuruluşundan bu yana “ÜSTÜN KALİTE” ve “ÜSTÜN HİZMET” ilkelerinden ayrılmayan firmamız imalatlarını TS EN  1808 standartların da yapmakta olup ürünlerimizde kullanılan ana parçalar CE ‘li malzemelerden kullanılmaktadır.

ARAY MAKİNA  müşteri memnuniyeti ve satış sonrası desteğin sektördeki payımızın artışı yönünden en önemli faktör olduğunun bilincinde olacaktır. Servis, Yedek parça teminini en hızlı ve yerinde yapmak bakım sözleşmeleriyle sistemi güvence altına almak sürekli hizmet anlayışımızın ilk öncelikli görevi olarak kabul etmekteyiz. Servis, bakım ve ya yedek parça hizmetleri, firmamızın OSTİM fabrikasında yürütülmektedir.

Misyonumuz

Türkiye ve Dünya’da kalite, maliyet ve teslimat açısından tüm müşteriler tarafından beğenilen ürünler üretmek, kendi ürün ve üretim teknolojimizi geliştirmek, çalışanlarımızın memnuniyetini sağlamak.

Vizyonumuz

Ulusal ve Uluslararası pazarda, müşterilerine istenilen kalitede ve sürede ürünler sunan, global düzeyde uluslararası bir marka olmak. Markamız ile müşterilerimize profesyonel olarak uygun fiyatlar ile hizmet vermek.

Kalite Politikamız

Tüm ürünlerimiz EN 1808 ve EN 1495 ‘e uygundur. Ürünlerimiz kalite kontrolü yapıldıktan sonra test edilerek müşteriye teslim edilmektedir.